Afrika 6.Bölüm
(Gelecek)
7347
(4)
(1) (2) (22)

Belgesel Hakkında
8.1
belgesel afiş
VİZYON TARİHİ

6 Şubat 2013

İsim: Afrika / Africa
Bölüm: Gelecek / The Future
Yapım: BBC
Konu: Afrika’yı daha önce hiç görmediğiniz haliyle ekranlarınıza taşıyor. İzleyiciyi, yeni öyküler, yeni türler, yeni yerler ve yeni bir anlatım tarzıyla, muhteşem kıtanın beş ayrı bölgesinde bir yolculuğa çıkarıyor.

 

Belgesel Türü

:

Türkçe Dublaj

Yorum Yap

4 Yorum Yapılmış

 1. semiramis dedi ki:

  Mümin her olaya iman gözüyle bakar, kâfir de öyle. Müminin bakış açısına göre, şu harika canlıları Allah yaratmış ve donatmıştır. Bunların kendi kendine olması mümkün değildir. Doğa ise akıldan, ilimden, iradeden yoksun bir sanat eseridir. Fakat kâfir, Allah’a iman etmediği için, her biri birer mucize olan şu canlaları rastlantı ile, evrimle ve benzeri hezeyanlarla açıklamaya çalışır.

 2. Muhammed Atar dedi ki:

  Biyolojik evrimin bu kadar apaçık ortaya konulduğu bir belgeselde bile saçma sapan dinsel propagandayla karşılaşmak üzücü.

 3. Mültezim Ezher dedi ki:

  Fâtır-ı Hakîm ve Kadir-i Alîm, kemal-i intizamla herşeyi güzel yaratmış, güzel teçhiz etmiş, güzel gayelere tevcih etmiş, güzel vazifelerle tavzif etmiş, güzel tesbihat yaptırıyor, güzel ibadet ettiriyor. Ey insan! İnsan isen, şu güzel işlere, tabiatı, tesadüfü, abesiyeti, dalaleti karıştırma; çirkin etme, çirkin yapma, çirkin olma.
  Sözler ( 357 )

 4. saithanbas dedi ki:

  güzel 🙂

TWITTER | FACEBOOK