Antik Uzaylılar 51.Bölüm
(Garip Kaçırma)
1193
(2)
(0) (1) (5)

Belgesel Hakkında
7.6
belgesel afiş
VİZYON TARİHİ

22 Şubat 2013

İsim: Antik Uzaylılar / Ancient Aliens: Strange Abductions
Bölüm: 51.Bölüm: Garip Kaçırma
Yapım: History Channel
Konu: Uzaylılar antik çağda dünyamızı ziyaret ettiler mi? Geride ne tür izler bıraktılar? Dünyanın dört bir yanına yayılan şaşırtıcı arkeolojik bulgular neyi gösteriyor? Bütün bu sorulara ve çok daha fazlasına cevap arayan ilgi çekici belgesel serinin her bölümünde dünyanın başka bir köşesindeki gizemle tanışacak, birçok antik çağ eseri ve kalıntısına bambaşka gözlerle bakmaya başlayacaksınız.

 

Belgesel Türü

:

Türkçe Dublaj

Yorum Yap

2 Yorum Yapılmış

  1. serhat dedi ki:

    Her ne kadar dinlerken bazem bir yerlerimle gülecek kadar komik bulduğum bir belgesel yapımı olsada gerçekten ilgi ile izliyorum bu yapımı..Hz muhammed ile söyledikleri çok eksik..Peygamber efendimiz gezegenimizi falan gezmeye çıkmıyor tövbe tövbe..Miraçta Cennet Cehennemi ve eski peygamberleri ziyaret ediyor..3-5 Tane şerefsizin aptalca fikirleri dinimizi alt üst etti..Yok imkansızmış yok oymuş buymuş..Zaten madde falan filan diye düşünürsek herşey imkansız..Bilim adamları maddenin nasıl oluştuğunu niye açıklamıyor ? Birşeyin olması için birşey olması her zaman gerekmez diyip çıkıyorlar işin iiçinden..Söz konusu karanlık madde ve enerji iken ” göremiyoruz,dokunamıyoruz,hissedemiyoruz ama varlığını kesin olarak biliyoruz” diyorlar..Ama konu Tanrıya Gelince ” İspat Nerde Hacı ? ” diyorlar..İnançlı bir bilim adamının bir sözü var.. ” Bilim insanları ne zaman birşey hakkında bir fikri ve zikri olmadığı zaman herşeye karanlık demeyi tercih ederler..Madde ve Enerji gibi ” .. Çok doğru bir söz.Bilimi seviyorum ama dini çok hakir görüyor..Bunu bir şekilde çözmemiz lazım..HZ MUHAMMED SAV Efendimiz der ki ” İlim şamda olsa gidiniz ”der..Ayrıca kutsal kitabımız Furkanın ilk ayetleri ” Oku ! Seni yaradan rabbinin adıyla ” oku ” der..Yani islam bilime karşı değildir..Bu saçma sapan sorunsalı ve paradoksu bağnaz bilim adamları ve aynı bağnazlığı sergileyen sahtekar din adamları çıkardı..Halbuki öyle bir çatışma yok pratikte..Okusak anlasak bilsek bu sorunları yaşamayacağız insanoğlu olarak..

    • ferat dedi ki:

      Her ne kadar dinlerken bazem bir yerlerimle gülecek kadar komik bulduğum bir belgesel yapımı olsada gerçekten ilgi ile izliyorum bu yapımı..Hz muhammed ile söyledikleri çok eksik..Peygamber efendimiz gezegenimizi falan gezmeye çıkmıyor tövbe tövbe..Miraçta Cennet Cehennemi ve eski peygamberleri ziyaret ediyor..3-5 Tane kişinin aptalca fikirleri dinimizi alt üst etti..Yok imkansızmış yok oymuş buymuş. Slm abi yazınızı okudum da abi size hak verdim ama ben şüpheye düştüm bir erkek iki kadın alıyor ya bu neden hak dini haksızlık yapar mı yapmaz yapmaması lazım kadınların kalbini niye kırıyor islam dini

TWITTER | FACEBOOK