Belgesel Hakkında
8.2
belgesel afiş
VİZYON TARİHİ

2008

İsim: Evrim / Evolve
Bölümler: 1-Gözler 2-Cesaret 3-Ağız 4-Seks 5-Cilt 6- 7-İletişim 8-Uçuş 9-Boyut 10-Zehir 11-Şekil 12-Hız
Yapım: History Channel
Konu: History Channel bu belgesel serisinde Evrimsel canlıların belirli bir bölümün yada türün özelliğinin kökenini araştırmaktadır.

 

Yorum Yap

19 Yorum Yapılmış

 1. şark aşıgı dedi ki:

  Bence sende kendinden çok emin konuşuyorsun .

 2. şark aşıgı dedi ki:

  O inkar edenler görmüyorlar mı ki, (başlangıçta) göklerle yer, birbiriyle bitişik iken, Biz onları ayırdık ve her canlı şeyi sudan yarattık. Yine de onlar inanmayacaklar mı? (Enbiya Suresi, 30)

 3. şark aşıgı dedi ki:

  76/İNSÂN (DEHR)-1: (Diyanet İşleri) İnsan (henüz) anılır bir şey değilken (yaratılmamışken) üzerinden uzunca bir zaman geçti.

 4. özer dedi ki:

  Bu güzel belgeseller için teşekkürler.. Şakirtler önceden evrime karşı çıkıyordu. Şimdi aslında Kuran’da evrimi destekliyor, Kuran ile evrim çelişemez diyorlar.. Hahah..

 5. paşa dedi ki:

  antievrim rumuzu kullanan arkadaş oraya evrime karşıyım yazıp sosyal mesaj vereceğinize milleti o öcü bu günah diyip … ettmeyi bırakın. evrimi kabul eden maymundan gelir gibi mantıktan uzak kalıp laflar kulanıyorsunuz ama benimde bi sorum olacak islama göre dünyada ademle havva vardı ve biz bu 2 kişiden üredik.peki bu 2 şahsın çocuklarımı yani kardeşler yoksa babayla kızımı birlikte olarak devam ettiler yanı ilk üremeden sonra mecburi enses ilişki(aile içi ilişki) ihtiyacı doğar bu mantıkta ozaman şuna geliyoruz evrime inananlar maymundan.islama inanlar bir sapıklık insanın düşeceği son noktadanmı gelir? size inanamıyorum artık.

 6. Mert dedi ki:

  Evrim Kuran ile çelişmez. Çelişemez.

 7. kerem dedi ki:

  şakirtler bilimden rahatsız oluyorsanız gidin kuran okuyun, namaz falan kılın. Beyininizi iyi koruyun.az kullanın ki daha iyi bir müslüman olun.

 8. yavuz dedi ki:

  Belgeselleri eleştiren arkadaşlar, siz ne yaptınız. Gerçekten siz bilim adına ne yaptınız da evrimin yalan olduğunu düşünüyorsunuz. Bu teoriye 20 sene çalışıp olmadığı kararına mı vardınız?Bu belgeselleri hazırlayan insanlar bilim insanı bilim. Siz bir biliyorsanız bu adamlar bin biliyor. Kimseye akıl vermeye kalkmayın o yüzden. İnsanlar bilim öğrenirken size değil bilim insanlarına güvenir.

  • GNR dedi ki:

   Sana katılıyorum kardeşim. İnsallar hayatları boyunca emek harcıyor ve bu sonuçları önümüze çıkarıyorlar. Bazılar ise sadece bir kitabı okuyo ve o kadar emin konuşuyoki(!)

 9. emre dedi ki:

  6. ve 10. bölümler eksik bilginize… Çok teşekkürler diğerleri için, kolay gelsin 🙂

 10. turgut dedi ki:

  İzleyin arkadaşlar.her şeyin ışığı bilimdir.

 11. ayberk dedi ki:

  çok güzel

 12. antievrim dedi ki:

  müslüman arkadaşlar dikkat!!.bellgesellerin birçoğu evrimi sinsice dayatıyor,adeta kabullendirmek için çırpınıyorlar.sakın onların baktığı açıdan bakmayalım.ısrarcı inkarlarından dolayı ALLAH bunları büsbütün perdelemiş ve şeytan evrimi onlara güzel göstermiş.her canlılın enerjiden evrildiğini savunuyorlar şimdide.bunlara kapılsah ALLAH muhafaza dinden çıkarız.

 13. Erdem dedi ki:

  Evet arkadaşlar herşey rastlantı degil simgeye bakın ve ilk bölümdeki gözle başlaması evrimi size illuminatiyi çok güzel zihninize sokuyor boyle seylere uyanık olun arkadaşlar filmleri aşdılar belgesellere yansıttılar artık

 14. hello dedi ki:

  6. bölüm (uçuş) ve 10. bölüm (şekil) eksik.

TWITTER | FACEBOOK