İletişim

Reklam Vermek İstiyorum.

Lütfen, iletişim info@sadecebelgesel.com adresimizden bizimle irtibata geçiniz.

Hukuki İşlemler!

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim adresimizden info@sadecebelgesel.com bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler tarafımızdan incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. sadecebelgesel.com sitemizde bulunan tüm içerikler sosyal paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz yalnızca link paylaşımı yapmakta olup Server’ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden sadecebelgesel.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.

Belgesel izlerken Video Donuyor.

Eski sürüm internet tarayıcısı kullanıyor olabilirsiniz. / Chrome / FireFox / Yandex / Opera / Explorer / Güncel sürüm indirmenizi tavsiye ediyoruz.

İzlemek İstediğim Belgesel Burada Yok / Kaldırılmış.

Belgesellerin hak sahipleri bizimle iletişime geçerek, belgeselin yayından kaldırılmasını talep edebiliyor. Bu gibi durumlarda belgesel yayını web sitemizden kaldırılır.

Belgeselin, Türkçe Alt Yazı veya Türkçe Dublaj'ı Ne Zaman Eklenir?

Belgesellerin dublaj veya alt yazı'sı piyasaya sürülmemiş olabilir. Editörlerimiz belgeseli yüklememiş olabilir. Bu gibi durumlarda bizimle iletişime geçerek, bizi bilgilendirebilirsiniz.

Video Player Ortada Yok / Beyaz Ekran Gözüküyor.

Video sağlayıcı, videoyu sitesinden kaldırmış olabilir. Veya, flash player eklentisi bilgisayarınızda olmayabilir. İlgili linke tıklayarak flash playeri bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Flash Player İndir

Eklenen Belgeseller Mail Adresime Gelsin.

e-mail adresinizi kaydetmeniz durumunda, yeni eklenen belgeseller hakkında bilgilendirilirsiniz.


Editörlük Başvurusu Yapmak İstiyorum.

Lütfen, iletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz.

Yorumlarım Onaylanmıyor.

Türkçe karakterlerinde yapılan yazım hataları, Yorumun açıklayıcı olmaması, Yorumun anlam yapısının kısaltmalar nedeniyle anlaşılamaması, Yorumun büyük harflerle yazılması ve Yorum içerisinde argo kelimelerin bulunması durumlarında, yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumunuz, paylaşıldıktan sonra benim onayımdan geçmektedir.

Bana Ulaşın
TWITTER | FACEBOOK