Kozmos: Bir Uzay Serüveni 7.Bölüm
(Temiz Oda)
42050
(6)
(16) (16) (105)

Belgesel Hakkında
8.8
belgesel afiş
VİZYON TARİHİ

20 Nisan 2014

İsim: Kozmos: Bir Uzay Serüveni / Cosmos: A Space Time Odyssey
Bölüm: Temiz Oda / The Clean Room
Yapım: National Geographic
Konu: Dünya çalkantılı gençlik döneminin nasıl oluştuğuna dair olan izleri ortadan kaldırmış. Peki gezegenimizin gerçek yaşını nasıl öğrenebiliriz?

 

Belgesel Türü

:

Türkçe Dublaj

Yorum Yap

6 Yorum Yapılmış

 1. LİSE dedi ki:

  lise dediğin artık genç dimların hemen herşeyi şıp diye anlayacağı eğitim kurumlarıdır değilmi bize düşen kahvcerengi takım elbiseli fen bilgisi kimyacı fizikçi hiç bir şey öğretmeden alduıkları maaşları dişinin kavuğundan ayı beslercesine yediler hiç birşey vermeden madem ozamanda anlamayacaktımda şimdi nasıul anlıyorum şıp diye anlamamak yok anlatamamak var ! yazık olmuş gençliğimize be ama ne yapacaksın aydın gençliği mal ediceksin kiğ kolay yönetebilesin

 2. pegasus497 dedi ki:

  güzel bilgiler var. keşke tvde saçma evlilik programları yerine böyle yararlı aydınlatıcı belgeseller gösterilse.

 3. alemdar dedi ki:

  kurşun zehirlenmesi halen aşılardaki koruyucu maddeler vasıtasıyla devam ediyor ve sonuçta, otizm, lösemi, hiper aktivite ve sperm azalması, yumurta olgunlaşmaması olarak tüm toplumu etkiliyor. çocuklarınıza anjuvanlı(koruyucu maddeli) aşı yaptırmayın.

 4. Cengiz Han dedi ki:

  Anlatım çok güzel, hikayeleştirerek basitçe anlatıyorlar her konuyu, haluk bilginerin eşsis sesi de ayrı bir hava katıyor.
  reklamlardan rahatsız olan arkadaşlar çözüm çok basit. tarayıcınıza addblock eklentisi kurun, kurtulun 😉

 5. aft dedi ki:

  sitenizi çok begeniyorum ve sürekli takip ediyorum ama bir eleştirim olucak. son zamanlarda çok fazla reklam yayınlanmaya başladı.neredeyse sitenin her tıkladıgım yerinden reklem sayfaları açılıyor.Ve bir süreden sonra çok rahatsız edici olmaya başlıyor.sürekli açılan reklam sayfalarını kapatmakla ugraşmaktan sitede işlem yapılamıyor neredeyse.Bilginize

 6. özgür ozan dedi ki:

  Gerçekten harika her partta daha çok şey öğreniyorum

TWITTER | FACEBOOK