Solucan Deliği 2.Sezon 8.Bölüm
(Işıktan Hızlı Seyahat Edebilirmiyiz?)
4708
(3)
(2) (2) (12)

Belgesel Hakkında
8.4
belgesel afiş
VİZYON TARİHİ

27 Temmuz 2011

İsim: Solucan Deliği / Through the Wormhole
Bölüm: Işıktan Hızlı Seyahat Edebilirmiyiz / Can We Travel Faster than Light?
Yapım: Discovery Channel
Konu: Sunuculuğunu Morgan Freemanın yaptığı, Discovery Science´ta yayınlanan bir bilim belgeseli Through the Wormhole. Her bir bölüm Morgan Freemanın bir anısıyla başlayıp daha sonra bilimsel açıklamalara giden bir dizi uzman tarafından farklı şekillerde yorumlanıyor. Belgesel sadece bilim meraklıları için değil genel bir izleyici kitlesine hitap etmek için hazırlanmış.

 

Belgesel Türü

:

Türkçe Dublaj

Yorum Yap

3 Yorum Yapılmış

  1. murat dedi ki:

    aynen katılıyorum zamanım olmadığından evde tv de seyredemiyorum adamların yaptıklarının videosunu bile 2 3 sene sonra izliyoruz sonra neden geri kalıyoruz BUYUR 😀

  2. Barney dedi ki:

    İnanılmaz bir bölüm. Bilime hayran kalmamak mümkün değil.

  3. D dedi ki:

    Gördüğüm en kaliteli belgesel sitesi. Aslında buradaki Uzay belgesellerinin tamımını izledim ama her birini başka başka sitelerde karmakarışık izledim. Hepsini sırasıyla düzenli şekilde yüklemeniz çok güzel olmuş. Tek sorun internetteki Uzay belgesellerinin tamamı eski. Oysa bu kanallar bu belgesellerin her gün yeni bölümlerini yayınlıyor. Onlar neden kaydedilmiyor. Bilim çok daha ilerledi ama internetteki belgeseller hep eski olduğundan çoğu yenilikten haberimiz olmuyOr. Lütfen yeni Uzay belgeselleri yükleyin. 2013 yılına ait yapımlar olsun.

TWITTER | FACEBOOK