Uçak Kazası Raporu – 25.Bölüm
(Tatil Dönüşü Facia)
4816
(3)
(2) (2) (13)

Belgesel Hakkında
7.6
belgesel afiş
VİZYON TARİHİ

2003 -

İsim: Uçak Kazası Raporu / Air Crash Investigation
Bölüm: 25 Bölüm Tatil Dönüşü Facia
Yapım: National Geographic
Konu: Gerçekleşen her kazadan ders çıkarıp, kendisini bir adım daha geliştiren havacılık endüstrisi günümüzde hala en güvenli ulaşım şekli olmaya devam ediyor. Uçak Kazası Raporu, havacılık tarihinde iz bırakmış sansasyonel uçak kazalarının perde arkasını inceleyerek, uçuş esnasında neyin ters gitmiş olduğunu öğrenmeye çalışıyor. Kokpit kayıtları, kaza raporları ve görgü tanıklarının ifadelerinden yararlanan yapım, gelişmiş bilgisayar grafikleri ve gerçekçi canlandırmalarla kazayı yeniden yaşamanızı sağlayacak.

 

Belgesel Türü

:

Türkçe Dublaj

Yorum Yap

3 Yorum Yapılmış

 1. kaan dedi ki:

  Siteniz çok güzel bu aniden çıkan reklamlar, sinirleri yokluyor, seyrin kalitesi çok düşüyor sanırım bu durum sizinle ilgili değil , saygılarımla.

 2. gökhan gökcan dedi ki:

  bu tarz belgesellerin olduğu bir site bulduğuma sevimdim ama her üç dk bir reklam vs girmesine üzüldüm ya arkadaş en büyük reyting dizilerde bile bu denli sık reklam girmiyo sitenizin kalitesi düşüyor

  • Yönetim dedi ki:

   Haklısınız bu konuda çok şikayet alıyorum, elimden geldiğince videoları dailymotiondan almamaya çalışsamda ülkemizde belgesele ilginin az olmasından sanırım çok zor bulunuyor belgeseller.

TWITTER | FACEBOOK